Jazzowe wesele

Zespół Dixie Tiger’s Band stanowi doskonałą oprawę muzyczną uroczystości rodzinnych tak radosnych jak przyjęcie weselne.

Muzyka grana na żywo i klimat lat XX sprawią, że te wyjątkowe chwile pozostaną głęboko w sercach wszystkich uczestników przyjęcia.

jazzowe wesele
zespół na wesele
Dixi tigers band

Możliwy jest udział zespołu w ceremonii ślubnej. Jeśli msza ślubna odbywa się w kościele, to podczas wychodzenia Pay Młodej i składania życzeń towarzyszymy muzyką tworząc niesamowitą atmosferę tej chwili. 

Jeśli jest to przyjęcie podczas którego ceremonia ślubna jest np. na łące możemy w formie orszaku weselnego zaprowadzić na miejsce zaślubin parę młodą oraz gości weselnych. Podczas zakładania obrączek, bądź też pocałunku młodej pary zagrać np. What a Wonderful World, a po zakończeniu tej części uroczystości paradnie wrócić na miejsce przyjęcia.

Jazzowe wesele
Jazzowe wesele
Jazzowe wesele

Jesteśmy bardzo mobilnym zespołem, najczęściej występujemy akustycznie i możemy przemieszczać się w trakcie uroczystości. Jeśli przyjęcie jest na otwartej przestrzeni i jest możliwość stworzenia parkietu do tańca i zabawy w otoczeniu natury możemy koncertować na dworze. 

Jeśli w trakcie imprezy zmienią się warunki atmosferyczne, lub następuje planowana zamian miejsca uroczystości na ucztowanie w lokalu, to bez problemu zmieniamy miejsce występu. Zmiana miejsca nie wymaga przerwy technicznej, czy też dodatkowego czasu na montaż sceniczny.